Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240039

Tööpakkumise number

240039

Töö kirjeldus

Kinnisvara heakorrateenuse korraldamine Pärnumaa ja Läänemaa objektidel;
Hoonete sise- ja väliskoristuse korraldamine;
Puhastusteenindajatele väljaõpe, instrueerimine, juhendamine, varustamine vajalike materjalide ja töövahenditega;
Materjalide, töövahendite ja inventari arvelevõtmine ja korrashoiu jälgmine;
Töötajate tööle võtmisega seotud dokumentide ettevalmistamine ja eelarve jälgimine;
Töö- ja puhkusegraafikute koostamine, vajadusel asendajate leidmine, tööaja- ja töötasude arvestuse pidamine;
Teenuste ja toodete (porivaibad, prügivedu, tualett-tarbed, puhastusvahendid, eritööd) vahendamine, vajalike lepingute ettevalmistamine ning nõuetekohase täitmise kontroll;
Teeninduslepingute haldamine ja klientidega suhtlemine;
Halduses olevate teeninduslepingute kulude ja tulude jälgimine, arvestus ja analüüs.

Nõudmised kandidaadile

arvuti kasutamise oskus;
autojuhilubade olemasolu;
eesti ja vene keele oskus;
hea pingetaluvus;
korrektsus ja täpsus;
organiseerimisvõime;
suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

Katseajal töötasu 450€;
Peale katseaega 550€ + lisatasud;
Auto sõidukompensatsiooni;
Telefonikompensatsiooni;
Arvuti kasutamise võimalust;
Koolitusi ja väljaõpet;
Tööd suures ettevõttes koos tugeva meeskonnaga;
Arenemisvõimalust.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
21. september 2011

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.