Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja Laevatehas (Soome)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389244

Tööpakkumise number

389244

Töö kirjeldus

Ettevõte teostab Soomes Turku Meyer laevatehases ja Arctech Helsinki laevatehases ehitavatel laevadel erinevaid toru-, ventilatsiooni-, metalli- ja keevitustöid.
Pakume tööd töödejuhatajale, kelle töö põhieesmärgiks on projektide realiseerimine tähtaaegselt ja kvaliteetse töö tagamine.
Omalt poolt garanteerime huvitava ja mitmekülgse töö.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus töödejuhataja või projektijuhina, soovitavalt metalli- või torutöid teostavas firmas.
Soovitav, töökogemus mönes Soome laevatehases.
Tööülesannete mitmekesisus nõuab:
- kiiret paindlikku tegutsemist
- iseseisvust töö planeerimisel
- head organiseerimisvõimet
- väga head tehnilist taipu
- täpsust ja korrektsust
- juhilubade olemasolu
- soome ja vene keele oskust, kasuks tuleb ka inglise keele oskus
- head arvuti kasutamise oskust
-kehtivad tööohutus- ja tuletöökaardid

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd.
- ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
- tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka
- püsivat tööd sõbralikus meeskonnas.
- Korterit firma kulul.

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.
Firma ei tegele tööjõuvahendusega.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2015
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2015

Markland Trade OÜ eesti kapitalil põhinev kiiresti arenev firma, kes teostab Soomes toru-, metalli-, ventilatsiooni ja keevitustöid otse peatöövõtjatele ja laevatehastele nii maal, kui ka mere peal.