Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803617

Töödejuhataja (Kinnisvara korrashoid)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • objektide kontroll / jooksva dokumentatsiooni täitmine

  • tööde organiseerimine kliendi objektidel

  • meeskonna ja alltöövõtjate töö koordineerimine

  • uute töötajate juhendamine (koristajad, muruniitjad, haljastajad, aednikud, kojamehed)

  • graafikute koostamine

  • materjalide arvestamine

  • tööde kvaliteedi vastavuse tagamine kehtivatele normidele ja nõuetele

  • jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiluba
  • eesti keele oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • loogiline mõtlemine ja tehniline taip
  • valmidus töötada muutuva graafiku alusel

Kasuks tuleb varasem kogemus kinnisvara korrashoiu valdkonnas

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd

  • stabiilset töötasu

  • meeldivat ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#803617