Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238756

Tööpakkumise number

238756

Töö kirjeldus

Soojusisolatsiooni paigaldustööde juhtimine peamiselt Ida-Virumaal ja Harjumaal.

Nõudmised kandidaadile

eesti ja vene keele oskus, autojuhiload
soovitavalt; inglise keele oskus, eelnev sarnane töökogemus, vastav haridus.

Kindlat põhipalka ning tulemuspalka vastavalt panusele. Ametiautot tööülesannete täitmiseks. Karjäärivõimalust.

Lisainfo

Töötaja hakkab alluma projektijuhile või osakonnajuhatajale ning tal saab olema kuni 20 alluvat.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2011
Kuulutus sisestati:
7. september 2011
Brutopalk:
Alates 6.5 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
Tulemuspalga loogika lepitakse eraldi kokku.

Ventilatsiooni- ja soojusisolatsioonitöödele spetsialiseerunud firma CLIK alustas oma tegevust 1990. aasta augustis täielikult Eesti kapitalil baseeruva aktsiaseltsina.

Kui alguses tegime vaid soojusisolatsioonitöid, siis teisel tegevusaastal lisandus meie tegevusvaldkonda ka ventilatsioonisüsteemide väljaehitamine ning tänaseks on AS CLIK kujunenud hoone tehnosüsteemide ehitamisel üheks juhtivaks ettevõtteks Eestis.

Alates 1995. aastast pakume ka ventilatsioonisüsteemide, kliimaseadmete ja nende automaatika hoolduse teenust, mis vabastab kliendid täielikult seadmete ja süsteemide korrapärase hooldamise kohustusest.
Täna kuulub ASi CLIK tegevusvaldkonda eelkõige KVVKJ tööde projektijuhtimine, millest ventilatsiooni-, automaatika- ning isolatsioonitööd teostatakse oma jõududega. Lisaks hoonesisestele isolatsioonitöödele isoleerime ka trasse ja mahuteid. Olulisel kohal on klientide nõustamine, energiaauditid ja energiasäästlike kliimatehnikasüsteemide projekteerimine.