Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433921

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Korraldada, vajadusel paralleelselt, 1- 4 objekti tööde organiseerimist ja järelvalvet
  • Võtta vastu otsuseid jooksvate tehniliste lahenduste valikul
  • Organiseerida materjali ja tööriistu objektile(-lt) võimalikult efektiivsel moel
  • Suhelda klientidega jooksvate küsimuste osas ja ka dokumentatsiooni täitmisel
  • Hoolitseda ja jälgida, et tööd püsiks graafikus ning vajadusel ise osaleda
  • Objekti ehitusdokumentatsiooni täitmine (a´la ehitustööde päevik; teostatud tööde aktid jne)
  • Perioodiliste ülevaadete ja kokkuvõtete esitamine juhatusele

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus
  • B-kat olemasolu
  • Arvutikasutamise oskus (BOONUS: soovitavalt ka CAD või mõni muu projekteerimistarkvara tundmine)
  • Eesti ja vene/inglise keel kõnes
  • Kogemus ehituse ja sh. VeKa valdkonnas
  • Suhtlusoskus ning töökultuurist lugupidamine

Ettevõte pakub

  • Tööauto ja -telefon, arvuti
  • Palk bruto 800€ + tulemuspõhine boonusüsteem
  • Töövarustus ja –riided
  • Vajalikud täiendkoolitused
  • Sporditoetus ajaliselt kui ka rahaliselt

Tööpakkumise number
#433921

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem