Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389031

Tööpakkumise number

389031

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi teedeehituse meistrit, töödejuhatajat. Meistri, töödejuhataja ülesanne on juhtida töid objektil, organiseerida vajalikud
mehhanismid/materjalid, suhelda kolmandate osapooltega, vajaliku dokumentatsiooni igapäevane täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav TEEDEEHITUSLIK eelnev töökogemus, ausus, hea suhtlemisoskus kriitilistes olukordades, tugev pingetaluvus, võimalus töötada komandeeringutes üle Eesti.

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
huvitavat töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
positiivset ja asjalikku tööõhkkonda
tööks vajalikku täiendkoolitust
võimalusi otseselt mõjutada oma palka
tööks vajalikud töövahendid
vajadusel ööbimine

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. august 2015
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2015

InfraRoad OÜ tegeleb teede ja platside ehituse, asfalteerimise, tänavakivide paigalduse, haljastuse hoolduse ja rajamisega.