Värsked tööpakkumised

Tööde vastuvõtja/ meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399026

Tööpakkumise number

399026

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kui Sulle meeldib inimestega suhelda, soovid ühel poolt aidata meie klientidel leida lahendused ja vastused kõikvõimalikele autoremondi ja -hooldusega seonduvatele teemadele, teiselt poolt planeerida ja korraldada mehaanikute tööpäeva.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui Sa naudid suhtlemist, huvitud tehnikast, oled oma töös korrektne ja vastutustundlik ning suudad end väljendada eesti ja vene keeles. Saada julgelt oma CV ka siis, kui varasem töökogemus sellel ametikohal puudub, kuid oma isiksuseomadustest, varasematest teadmistest, kogemustest ja huvidest lähtuvalt tunned, et saaksid sellega tööga suurepäraselt hakkama.

Me pakume head töötasu, millest tuntava osa moodustab tulemuspalk, et Sa oma edu vilju nautida saaksid. City Motors on edasipüüdlik ning stabiilne ettevõte, kus ootab Sind ees vähemalt 50 uut sõpra.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2015
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2015

City Motors on Renault ja Dacia autobrändide amtlik esindaja Eestis.
Pidevalt areneva ettevõttena soovime hooldada ja remontida veelgi rohkem autosid.