Värsked tööpakkumised

Toodangutööline leivatööstusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238171

Tööpakkumise number

238171

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome, Raahe piirkonda (u. 600 km Helsingist) tööle

Toodangutöölist leivatööstusse

Töö koosneb erinevate leivatoodete valmistamisest erinevatel tööstuslikel seadmetel.
Tegemist on füüsilise tööga. Seega sobiv kandidaat on füüsiliselt tugev ning ei karda töötamist vahetustega ega öösiti.
Kindlasti tuleb olla analoogsest tööst varasemaid kogemusi.

Töötajad vajatakse võimalikult kiiresti, seega palume kandideerimisega kiirustada. Ametikoht täidetakse kohesel kui leitakse sobiv kandidaat.

Transpordi osas palume arvestada sellega et Raahe – Oulu vahemaa on ainult 77 km, ning et Oulust on hea lennuühendus Helsingisse,
ning planeeritavalt ka Tallinnasse. Seega tööle sõitmine on kerge ja kiire. Meie alluvuses Oulus töötav töötaja on siiani olnud transpordi
võimalustega rahul.

Nõudmised kandidaadile

- varasem töökogemus leivatööstuse seadmete kasutamisest, leiva valmistamisest.
- soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
- EU – kodakondsus

Kasuks tuleb:
- juhiloa olemasolu
- kehtiva Soome „verokortti“ omamine

Ettevõte pakub

- Võimalust leida pikka-ajalist tööd Soomes.
- Aitame vajadusel vajalike ametnike juures registreerimisel
- Meie kliendil on olemas korter, kus on võimalik majutuda.

Lisainfo

Veenduge kindlasti selles et avalduses tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele. Lisaks palume avaldusele märgida ka palgasoovi.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud avaldustega me ei saa arvestada.
Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt) - peale avalduse saatmist.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2011
Kuulutus sisestati:
31. august 2011

WorkPower on usaldusväärne, mitmeid aastaid tegutsenud personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Värbame töötajaid nii otse meie klient-ettevõtetele, kui ka töötama tööjõurendi põhimõttel nende alluvuses. Saame pakkuda tööd
erinevate alade oskustöölistele nii lühi- kui pika-ajaliselt. WorkPower-i kaudu on võimalik leida tööd ehituse-, tööstuse-, transpordi-,
logistika-, teenindus- ja raamatupidamisealadele. Pakume oma kogemusi ja oskusi meie koostööpartneritele üle terve Soome.