Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827087

Tööamps ilutulestiku müüjale Paides

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on Arnika ilutulestiku müük. Otsime head suhtlejat, kes pakub sõbralikku ja asjatundlikku teenindust ning vormistab tellimusi telefoni teel.

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti kõnekeele oskus;

  • Tulemustele orienteeritus;

  • Hea suhtlemisoskus ja julgus;

  • Soov teha müügitööd.

Ajutist töövõimalust Paide kontoris vahemikus novembri lõpp kuni detsembri lõpp. Kaasaegset töökeskkonda ja tulemustele vastavat töötasu (keskmine tunnitasu 4-10 eur/h). Hea võimalus saada kogemus müügis ja klienditeeninduses ning sobivuse ja huvi korral ka edasise koostöö võimalust.

Tööpakkumise number
#827087

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem