Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626231

Töö õhtuti Kohtla-Järvel riigigümnaasiumis

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd puhastusteenindajale Kohtla-Järvel gümnaasiumis.

Tööülesannete hulka kuulub: klassiruumide, üldpindade, wc-de koristus.

Tööaeg: esmaspäevast - reedeni 16.00 kuni 20.00, 4 tundi tööd ja nädalavahetused on vabad!

Lisa küsimustega palun helistada numbrile 6 747 399 või helista töödejuhatajale 51 992 822. Ankeedi saab täita ka koduleheküljel: https://www.sol.ee/vabadtookohad/ .

Nõudmised kandidaadile

Varasem kogemus ei ole oluline. Koolitame ja juhendame.

Ettevõte pakub

Ametlik vormistamine!
Kvaliteetsed ja mugavad tööriided
Kindel töö ja tähtajatu tööleping
Erialane väljaõpe ja täiendkoolitused

Tööpakkumise number
#626231

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem