Värsked tööpakkumised

Tolliüksuse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570667

Tööpakkumise number

570667

Firma nimi peidetud Tolliüksuse assistent

Töö kirjeldus

TNT tolliüksuse assistendi peamiseks tööülesandeks on tollitavate saadetiste info ja dokumentide käsitlemine ning klientide abistamine tollideklareerimise alal.

Nõudmised kandidaadile

SOBID MEIE MEESKONDA KUI:
• oled täpne ja tähelepanelik;
• oskad lisaks suurepärasele eesti keelele rääkida ka heas vene ja inglise keeles
• suudad sujuvalt orienteeruda mahukas infotulvas ja oled vilunud arvutikasutaja
• omad varasemat kogemust kliendisuhtluses
• oled oma tööasjades iseseisev ning kohusetundlik;
• väärtustad ja naudid meeskonnatööd ning säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:
• Täiskoormusega tööd äripäevadel. Kõik õhtud, nädalavahetused ja riigipühad on pere ja sõprade jaoks vabad.
• Põhjalikku väljaõpet tööle tulles ning toetavat meeskonda. Sinu juhiks saab Janek, kes on noor ja motiveeriv liider üheksaliikmelisele meeskonnale. Teed koostööd ka ettevõtte teiste üksustega.
• Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas.
• TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid kolleege.
• Ühiseid ettevõtmisi. Burger Day, meestepäev, rabamatk, tervisekuu ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel. TNT Eesti toetab MTÜ Igale Lapsele Pere tegevust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2018

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.