Tollilaohoidja
Tööpakkumise number #813137
Veebipõhine värbamine

1
LOGISTIKA PLUSS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Korrektne kaupade laoarvestuse pidamine tolliterminalis ja tollilaos ning vajalike tollidokumentide vormistamine

  • tolliseaduste ja ettevõtte standardite järgimine

  • arvete koostamine

  • aruannete koostamine ja esitamine

  • ametialane suhtlemine klientidega ja riigiasutustega

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus tolliaohoidjana ja/või tolliagendina või suur tahe ja valmisolek õppida ja töötada tolliga seotud erialal

  • Ladus eesti ja vene keel, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Arvuti kasutamise oskus

  • Hea pingetaluvus, täpsus ja kiirus tööülesannete täitmisel, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- ametialast väljaõpet;

- pikaajalist ja stabiilset töösuhet;

- huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes;

- sõbralikku ja toetavat meeskonda;

- spordikompensatsiooni;

- puuviljapäevi.

Tööpakkumise number
#813137

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
13. september 2022
Tollilaohoidja Tollilaohoidja

Logistika Pluss tegutseb lao- ja tootmislogistika valdkonnas.

Muudame Teie tarneahela efektiivseks ja läbipaistvaks läbi laoteenuste ning tootmist toetavate lahenduste. Meie klientideks on kohalikud ning rahvusvahelised tootmise või kaubandusega tegelevad keskmised ja suuremad ettevõtted.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
LOGISTIK WETT Finland Oy Eesti filiaal
1300 - 1600 €/kuus
1
LOGISTIK WETT Finland Oy Eesti filiaal • Harjumaa
Harjumaa
LAOSPETSIALIST Eugesta Eesti AS
LAOSPETSIALIST Eugesta Eesti AS • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine LAOSPETSIALIST MDSC SYSTEMS OÜ
LAOSPETSIALIST MDSC SYSTEMS OÜ • Tallinn
Tallinn
Підходить і для українців
LOGISTIKA ASSISTENT Green4Ever / ELANLU Commerce OÜ
LOGISTIKA ASSISTENT Green4Ever / ELANLU Commerce OÜ • Tallinn
Tallinn
TERMINALITÖÖTAJA Stokker AS
1300 €/kuus
TERMINALITÖÖTAJA Stokker AS • Tallinn
1300 €/kuus
Tallinn
Vaatan kõiki