Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551901

Tollideklarant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. august 2018
Kuulutus aegub:31. august 2018

Töö kirjeldus

TNT tollideklarandi peamiseks tööülesandeks on kaupade tollivormistuse teostamine: kaubasaadetistele deklaratsioonide vormistamine vastavalt tollieeskirjadele ja TNT nõuetele.

Ootused kandidaadile

SOBID MEIE MEESKONDA KUI:

  • oled täpne ja tähelepanelik;
  • oskad lisaks suurepärasele eesti keelele rääkida ka heas inglise keeles
  • sul on kogemus tollideklaratsioonide vormistamisel (vajalik on tolliagendi tunnistuse olemasolu);
  • suudad sujuvalt orienteeruda mahukas infotulvas ja oled vilunud arvutikasutaja;
  • oled oma tööasjades iseseisev ning alati kohusetundlik;
  • väärtustad ja naudid meeskonnatööd ning säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju.

  • Täiskoormusega tööd äripäevadel. Kõik õhtud, nädalavahetused ja riigipühad on pere ja sõprade jaoks vabad.
  • Põhjalikku väljaõpet tööle tulles ning toetavat meeskonda. Sinu juhiks saab Janek, kes on noor ja motiveeriv liider seitsmeliikmelisele ekspordi- ja tolliüksuse meeskonnale. Teed koostööd ka ettevõtte teiste üksustega.
  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas.
  • TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid kolleege.
  • Ühiseid ettevõtmisi. Burger Day, meestepäev, rabamatk, tervisekuu ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel. TNT Eesti toetab MTÜ-d Igale Lapsele Pere

Tööpakkumise number
#551901

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaata rohkem