Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #726167
Veebipõhine värbamine

Tolliagent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Kaupade kiire ja korrektne deklareerimine

  • Suhtlemine klientide ning riigiasutustega

  • Klientide nõustamine tollivormistustega seotud küsimustes

  • Tollilao ja -terminali arvestuse pidamine

  • Tolliseaduste ja ettevõtte standardite järgimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus tolliagendina ja tolliagendi tunnistus;

  • Täpsus töös numbritega;

  • Võime töötada mahukate dokumentidega;

  • Ladus eesti ja vene keel;

  • Hea pingetaluvus;

  • Vilunud arvutikasutaja oskus.

Ettevõte pakub

- pikaajalist ja stabiilset töösuhet;

- põnevat tööd kiirelt arenevas ettevõttes;

- sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#726167

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2021
Kuulutus sisestati:
30. august 2021

Logistika Pluss tegutseb lao- ja tootmislogistika valdkonnas.

Muudame Teie tarneahela efektiivseks ja läbipaistvaks läbi laoteenuste ning tootmist toetavate lahenduste. Meie klientideks on kohalikud ning rahvusvahelised tootmise või kaubandusega tegelevad keskmised ja suuremad ettevõtted.

Vaata rohkem

Tolliagent