Värsked tööpakkumised

Tolliagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278839

Tööpakkumise number

278839

Töö kirjeldus

- tollidokumentide korrektne ja õigeaegne vormistamine ning edastamine tollile
- intrastat aruannete koostamine klientidele
- klientidele õigeaegse info edastamine dokumentide vormistamise erisuste kohta
- ettevõtte ja kliendi esindamine tollis
- ettevõtte teiste töötajate ja klientide nõustamine tollieeskirjade täitmise osas
- klientidele teenusearvete vormistamine ja edastamine, vajadusel arve sisu selgitamine
- oma töölõigu dokumentide arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus tolliagendina vähemalt 3 aastat
- kehtiv tolliagendi tunnistus
- eesti keele valdamine, inglise ja vene keele oskus
- arvuti kasutamise oskus
- autojuhiluba
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- tööandja transport Tallinnast Jürisse ja tagasi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2012

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti,
Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.