Toitlustusteenindaja
Tööpakkumise number #801812

Meriton Hotels AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Klientide viisakas ja rõõmsameelne teenindamine hotelli erinevates toitlustuspunktides: bistroo (hommikusöök, grupitoitlustus), restoran (lõuna ja a la carte teenindus) ning kohvik

  • Teenindatava ala korrashoid

  • Töö kassas

  • Töö on vahetustega graafiku alusel, mis võib sisaldada nii varahommikul või hilisõhtul töötamist

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus toitlustuses tuleb kasuks, kuid õpetame välja ka kohapeal

  • Töötahe, kohusetundlikus ja rõõmsameelsus

  • Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil, kõik muud keeled tulevad kasuks

  • Puhtusearmastus ning korrektsus

  • Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • Sõbraliku ja rõõmsameelset töökeskkonda

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Stabiilset töösuhet ning tööalaseid koolitusi

  • Karjääri ja eneseteostamise võimalusi

  • Ettevõttepoolseid soodustusi, sportimisvõimalusi ning ühisüritusi

Tööpakkumise number
#801812

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. august 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2022
Toitlustusteenindaja Toitlustusteenindaja

Hotell Park Inn by Radisson Meriton Tallinn asub Tallinna südames ja vanalinna läheduses. Hotellis on 465 maitsekalt sisustatud tuba ning suurepärased võimalused konverentside ja bankettide korraldamiseks. Hotellis saab nautida vee- ja saunakeskuse mõnusid, seal asuvad veel heaoluspaa ning spordiklubi ja jõusaal, lisaks restoran, baar ja kohvik.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA Hilton Tallinn Park
HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA Hilton Tallinn Park • Tallinn
Tallinn
VIP 3
TEENINDAJA TRAHTERISSE. NB! SOBIB KA KOOLI KÕRVALT Aldar Eesti OÜ
5.5 - 8.5 €/tunnis
3
TEENINDAJA TRAHTERISSE. NB! SOBIB KA KOOLI KÕRVALT Aldar Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Підходить і для українців
KLIENDITEENINDAJA RESTORANIS Magadh Invest OÜ
KLIENDITEENINDAJA RESTORANIS Magadh Invest OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 3
ETTEKANDJA / KELNER Radisson Blu Hotel Olümpia, Tallinn / Hotell Olümpia AS
3
ETTEKANDJA / KELNER Radisson Blu Hotel Olümpia, Tallinn / Hotell Olümpia AS • Tallinn
Tallinn
BAARITEENINDAJAD Rahvusooper Estonia
BAARITEENINDAJAD Rahvusooper Estonia • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki