Värsked tööpakkumised

Toitlustusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456966

Tööpakkumise number

456966

Töö kirjeldus

- menüüde koostamine
- cateringiteenuste pakkumine
- cateringi töökorraldamine
- igapäevase toitlustamine organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

-eeldame eelnevat kogemust toitlustuse valdkonnas
- arvuti kasutusoskust
- B-kat.juhiluba

- suurepärast võimalust töötada toetavas ja toredas meeskonnas
- väljakutseid
- toetavat ettevõttet, kes aitab sind igakülgselt

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

Arturi Trahter on hubane ja õdusa interjööriga koht nii söömiseks kui ka pidutsemiseks. Pakume maitsvaid päevapraade ja rammusamaid palasid a'la carte menüüst. Meil saab mõnusalt tähistada nii peresündmusi kui asutuste tähtpäevi. Suvel on võimalus einestada ka värskes õhus. Traditsiooniliseks ürituseks on meil kujunenud lustlik volbriöö.