https://www.cvkeskus.ee/456966

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456966

Toitlustusjuht

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- menüüde koostamine
- cateringiteenuste pakkumine
- cateringi töökorraldamine
- igapäevase toitlustamine organiseerimine


Ootused kandidaadile

-eeldame eelnevat kogemust toitlustuse valdkonnas
- arvuti kasutusoskust
- B-kat.juhiluba


Ettevõte pakub

- suurepärast võimalust töötada toetavas ja toredas meeskonnas
- väljakutseid
- toetavat ettevõttet, kes aitab sind igakülgselt


Tööpakkumise number
#456966
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Toitlustusjuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!