Värsked tööpakkumised

Toitlustusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237838

Tööpakkumise number

237838

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on hotelli toitlustusalase tegevuse ja meeskonna juhtimine, sealhulgas:
• suurepärase klienditeeninduse tagamine
• koostöös peakokaga toitlustuse tootearendus
• hinna- ja hankepoliitika kujundamine
• osakonna eesmärkide seadmine ja vastutus täitmise eest
• osakonna igapäevase tegevuse kooskõla riiklike seaduste ja seadusandlike aktidega

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus/ erialane või majandus
• toitlustusvaldkonna (restoran või teenindus) juhtimiskogemus
• väga hea eesti keele oskus
• soovitavalt vene, soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• väga hea arvutikasutamise oskus
• tahe ja huvi toitlustusvaldkonna vastu
• koostöövalmidus meeskonnas
• isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, strateegiline ja loominguline mõtlemine, algatusvõime ja oskus iseseisvalt töötada, analüüsi-, üldistus- ja planeerimisoskus, hea pingetaluvus ja teenindusvalmidus

Ettevõte pakub

Töötasule lisaks pakume:
• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• eneseteostus- ja arenguvõimalusi
• sõbralikku töökollektiivi
• ettevõtte soodustusi

Lisainfo

Hotelli- ja toitlusteenuseid pakkuva ettevõttena oleme valmis oma külalisi teenindama ka siis, kui teised puhkavad- nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Seetõttu tuleb meie ettevõttesse tööle asudes arvestada turismiettevõttele omase paindliku tööajaga.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2011
Kuulutus sisestati:
26. august 2011

Strand SPA & Konverentsihotell on suurim hotelliettevõte Pärnus. Meie eeliseks ürituste läbiviimise kohana on mitmed erineva suurusega konverentsisaalid, lai teenuste valik ja paindlikkus. Oleme külalislahkuse äris ja meie eesmärgiks on kliendi soovidele vastava teenuse ja teeninduse osutamine.
Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte heale käekäigule. Kui Sul on huvi ja kirg toitlustusvaldkonna vastu, siis Sul on võimalus kandideerida meie meeskonna liikmeks.