Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #240874

TOITLUSTUSJAOSKONNA NÕUNIK (LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL VIIBIVA TEENISTUJA ASENDAJA)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaitseväe toitlustuses kasutatavate tarkvarasüsteemide arendamine, täiendamine ja administreerimine;
- Tarkvarasüsteemide kasutamise tugi ning kontroll;
- Andmebaaside ja andmekogude arendamine ja optimeerimine;
- Vastutusvaldkonda reguleeriva dokumentatsiooni loomine ning täiendamine;
- Toitlustusvarustuse vajaduste määratlemine.

Ootused kandidaadile

- Toitlustus, infotehnoloogia- või logistikaalane kõrgharidus;
- Vähemalt kaheaastane töökogemus toitlustusvaldkonnas või muul kõrgharidust nõudval tööl;
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel erialase sõnavara valdamisega;
- Kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskus (sh Word, Excel, PowerPoint);
- B-kategooria juhiload;
- Valmidus ja huvi enesetäiendamiseks ja erialaseks täiendõppeks;
- Kohusetunne ja suhtlemisoskus;
- Algatusvõime ja iseseisvus.

Kasuks tuleb:

- Kassasüsteemi (Buum) kasutamise oskus;
- Riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu;
- Varasem töökogemus kaitseväes.

- Huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd noores ja sõbralikus meeskonnas;
- Töökogemust pidevalt arenevas riigiasutuses;
- Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
- Erialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#240874

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2011
Lisainfo palga kohta:
teenistustasu katseajal vahemikus 850-900 (bruto)

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv sõjaväeliselt korraldatud administratiivselt ja majanduslikult iseseisev kaitseväe asutus, mis loodi 22.05.2002 ning mille tegevuse eesmärgiks on logistilise toetuse tagamine kaitseväele, s.h. kaitseväe infrastruktuuri haldamine ja arendamine. Kaitseväe Logistikakeskus asub Tallinnas Suur-Sõjamäe 23a

Vaata rohkem