2023-08-23 14:48:55

Toidulisandite müügikonsultant Tartus

CVKeskus.ee klient
Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on helistada potentsiaalsetele klientidele, tutvustada erinevaid toidulisandeid ja vormistada edukas müügitehing.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on suurepärane eneseväljendus-ja suhtlemisoskus, võime luua kliendiga hea kontakt, et muuta iga kõne nauditavaks ja tulemuslikuks. Oluline on väga hea eesti keele oskus ja soov teha müügitööd.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust arendada oma müügioskusi ja saada väärtuslikke kogemusi, meil on mugava asukohaga kesklinna kontor ja täistööaeg 9.00-16.30. Pakume tulemustasu, millel ülemist piiri ei ole; toetavat meeskonda ja koolitusi. Sind ootab päikseline kontor, sõbralikud töökaaslased, tasuta tee, kohv, vesi ja puuviljad.

 

 

 

 

Lisainfo

Aadress on Küütri 3, Tartu