Tööpakkumise number #832004

Toiduainete tehnoloog

1
MALDIVAR OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Tehnoloogiliste juhendite ja tootespetsifikatsioonide koostamine ja haldamine

  • Uute toodete valik, katsetootmise organiseerimine

  • Tehnoloogiliste parameetrite monitooring, analüüs ja parendamine

  • Valmistoodete kvaliteedi hindamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus toiduainetööstuse erialal

  •  Kõrge tähelepanelikkus, korrektsus ja täpsus

  •  Väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus

  •  Kohusetundlikkus ja pingetaluvus

  • Hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks ja koostöövõime

  • Töökogemus toiduainete tööstuses või toidukäitlemise valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Ettevõtte sisest arenguvõimalust

  • Pikaajalist töösuhet

  • Meeldivat ja toetavat kollektiivi

  • Põnevat ja huvitavat tööd

  •  Vajadusel ametialast spetsifilist koolitust

  • Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#832004

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 2600 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2023

MALDIVAR OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KVALITEEDISPETSIALIST ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ
KVALITEEDISPETSIALIST ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ • Tartu
Tartu
3 näd. tagasi
QC MANAGER ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ
QC MANAGER ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ • Tartu
Tartu
KONDIITER Pagarini OÜ
KONDIITER Pagarini OÜ • Tartu
Tartu
nädal tagasi
KVALITEEDISPETSIALIST Nõo Lihatööstus OÜ
KVALITEEDISPETSIALIST Nõo Lihatööstus OÜ • Tartumaa
Tartumaa
RAHMQVIST- MUUDAN MAAILMA Rahmqvist OÜ
RAHMQVIST- MUUDAN MAAILMA Rahmqvist OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki