Värsked tööpakkumised

Toiduainete tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464176

Tööpakkumise number

464176

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda teotahtelist TOIDUAINETE TEHNOLOOGI,
kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

-tehnoloogiliste protsesside juhtimine;
-järelvalve teostamine tehnoloogilise protsessi ja toodangu kvaliteedi üle,
kõrvalekallete fikseerimine ja põhjuste väljaselgitamine ning lahenduste leidmine;
-tootmises olevate toodete parendamine;
- uute toodete arendus, katsetuste läbiviimine ning tulemuste analüüs;
- toodete hinnakalkulatsioonide koostamine;
- tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamine (tehnilised kaardid, retseptid,
etiketiinfo, uute toodete iseloomustus jms).
- töötajate juhendamine ja väljaõpetamine uute toodete väljatöötamisel või toodete parendamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kanditaat on meeskonnatöötaja, kes:
- omab erialast haridust;
- omab eelnevat töökogemust;
- on valmis pingeliseks tööks;
- omab iseseisvat mõtlemis- ja tegutsemisoskust, otsustamisjulgust;
- on kohusetundlik;
- on hea suhtleja.

Pakume tegutsemisvabadust ja võimalust koos ettevõttega areneda.
Pikaajalist töösuhet.
Sõbralikku töökollektiivi.
Võimalust enesearendamiseks.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
15. märts 2017

AS Euroleib on asutatud 1997 aastal Paides. Valmistame laia valikut
pagari- ja kondiitritooteid. Tavapärastele toodetele lisaks valmistame ka gluteeni-, laktoosi- ja suhkruvabu küpsetisi. Kaupa tarnime üle Eesti.
Aastal 2015 võtsime kasutusele kaubamärgi "Marta Pagar".
Oma töötajatele pakume toredat ja sõbralikku kollektiivi, kus on võimalus end pidevalt täiendada.