Värsked tööpakkumised

Toateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459974

Tööpakkumise number

459974

Töö kirjeldus

Pakume alates maist (ca 4-5 kuuks) tööd toateenindajatele Saku Mõisas.
Tööaeg: vastavalt graafikule (osaline koormus)
Toateenindaja vastutusel on igapäevaselt mõisa numbritubade jm ruumide koristamine ning korrashoid.
* Tubade ja üldpindade koristamine
* Voodilinade vahetamine ja otsa saanud vahendite lisamine tuppa ning sarnased või eelnevatega seotud ülesanded

Nõudmised kandidaadile

Oled ideaalne kandidaat, kui:
* Oled tööülesannete täitmisel korrektne, täpne ja kohusetundlik
* Sul on elurõõmus suhtumine
* Kui teed oma tööd pühendunult ja oled usaldusväärne
* Sa teed kõike pigem rohkem kui vähem

Ettevõte pakub

* Toredat ja ühtehoidvat meeskonda
* Arenemisvõimalusi
* Võimalust töötada omanäolises mõisakeskkonnas
* Konkurentsivõimelist ja korrektset töötasu
* Perspektiivi töötada ka peale suve-hooaega

Algselt osaline tööaeg graafiku alusel (valmisolekuga täistööajaga töötamiseks)
Tööle asumine kokkuleppel
Töö koht: Saku mõisas (12 km Tallinnast)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2017
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2017

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõtte hallata Saku alevikus asuv mõis. Mõisahoone on rajatud 1820. aastal ja on Eesti klassitsistliku arhitektuuri üks pärleid. 1. novembril 2002 avati uuenenud Saku mõisas puhke- ja seminarikeskus. Saku mõisas on peosaal, seminariruum, konjakituba, majutusvõimalus ning keldrikorrusel pubi ja kaks sauna.