Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546597

Toateenija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikku ja usinat toateenijat:

Põhilised tööülesanded:

  • hotelli numbritubade koristus ja ettevalmistus

Ootused kandidaadile

  • tähelepanelikkus,kiirus ja täpsus
  • vastutus- ja kohusetunne
  • kasuks tuleb varasem töökogemus
  • kiire õppimisvõime

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • väljaõpe kohapeal
  • paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#546597

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.

Vaata rohkem

Toateenija