Värsked tööpakkumised

Toateenija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370106

Tööpakkumise number

370106

Töö kirjeldus

hotelli numbritubade koristamine

Nõudmised kandidaadile

• soovitavalt eelnev töökogemus
• eesti keele oskus suhtlustasandil
• korrektsus, puhtusearmastus, vastutustunne

Ettevõte pakub

• tööd stabiilses ettevõttes
• erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
• sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Oodatud on ka kõik praktika soovijad!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. märts 2015
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2015

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike
vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest. Nädalalõppudel
toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.