2023-08-23 14:48:55

TOATEENIJA juunikuuks / ГОРНИЧНАЯ на Июнь

SWISSOTEL ESTONIA OÜ
1140 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

SINU TÖÖKS ON

Hotellitubade koristamine vastavalt Premium-klassi standarditele. Töö on liikuva graafiku alusel sh nädalavahetustel, üldjuhul kell 8:00 – 16:30.

Рабочие обязанности:

Уборка гостиничных номеров по стандартам Премиум класса. Работа по скользящему графику, включая субботы и воскресенья, как правило с 8:00 до 16:30.

Ootused kandidaadile

SINU KOGEMUSED JA OSKUSED

Armastad puhtust ja koristamist ning oled täisealine.
Samuti oled kiire, sõbralik ja valmis füüsiliseks tööks.
Töökogemus hotellinduses on suureks plussiks.

Мы сработаемся, если:

Вы любите чистоту и уборку, достигли совершеннолетия, дружелюбны
и готовы к физическому труду.
Опыт работы в отеле будет большим плюсом.

Ettevõte pakub

Meil on suurepärane meeskond ja soodustused töötajatele.
Kuu põhipalk – 1140 EUR.

Küsimuste korral helista Elenale 5308 9573
Sobivate kandidaatidega võtame kindlasti ühendust!

У нас отличная команда и льготы для работников.
Месячный оклад – 1140 EUR.

За дополнительной информацией звоните Елене по тел. 5308 9573
Мы обязательно свяжемся с подходящими кандидатами!