Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544466

Tisler

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tisleri tööülesandeks on valmistada tooted vastavalt ette antud joonistele. Töö teostamiseks on vabrikus lai valik tööriistu, mis võimaldavad teha tööd efektiivselt ja saavutada kõrge kvaliteedi taseme. Meie töödes on alati materjalina peamine täispuit, kuid tuleb ette ka töid, kus kasutame erinevaid plaatmaterjali.

Ootused kandidaadile

Eelistatud on kandidaadid, kellel varasem tisleritööde kogemus.

Meie töökollektiiviga liitudes saate tegeleda väga erinevate ja huvitavate projektidega. See annab võimaluse arendada oma oskusi ja tunda rõõmu tehtud tööst.

Tööpakkumise number
#544466

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2018

Jalak oü valmistab puidust ja plaatmaterjalist mööblit, treppe, uksi jm sisustuselemente. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kaunist ja läbimõeldud lahendusi, mis aja möödudes pigem kasvatavad oma väärtust.

Vaata rohkem

Tisler