Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316208

Tisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on väga mitmekülgne, hõlmates nii mööblidetailide valmistamist ja töötlemist kui ka mööbli kokkupanemist ja paigaldust objektil. Iga projekt on erinev, pakkudes palju vaheldust nii materjalide, kui ehituse poolest.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame tisleritöö kogemust vähemalt 3 aastat, positiivsust, algatusvõimet ja loovat mõtlemist.

konkurentsivõimelist töötasu, lahedat töökollektiivi, mitmekülgset tööd ja pidevat arengut, koos ettevõttega.

Tööpakkumise number
#316208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. august 2013
Kuulutus sisestati:
7. august 2013
Lisainfo palga kohta:
korraliku töö eest on korralik tasu

Mööblimeister OÜ on loominguline ja uuendusmeelne eritellimusmööbli valmistaja. Ettevõte projekteerib, disainib ja valmistab peamiselt kööke, garderoobe ja vannitoa mööblit.

Vaata rohkem

Tisler