Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533435

Tisler

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu tööülesanneteks on defektse liimpuitkilbi remont.
  • Valminud toodete kvaliteedi ning vastavuse tagamine etteantud mõõtudel ja kvaliteedinõuetele.

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutööstuses, oskad kasutada vastavaid elektrilisi käsitööriistu (ülafrees, ketassaag, tikksaag).

Ettevõte pakub

  • Töökohta, kus on võimalust kõrgemale pürgida.
  • Igakuist tulemustasu.
  • Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu regulaarset külastust.
  • Sõbralikku kollektiivi.
  • Iga aastane töötasu kasvu võimalus sõltuvalt Sinu töötulemusest.

Töö toimub graafiku alusel kahes vahetuses.

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#533435

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2018
Kuulutus sisestati:
8. mai 2018

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 1 saeveski ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis. Meie liimpuidu tehase meeskonnas on praegu vabu töökohti. Ettevõtte hea käekäigu tõttu meie müügimahud ja tootmismahud üha kasvavad. Seetõttu otsime oma kollektiivi uusi liikmeid, et Teie abiga üheskoos püüelda järjest parema ja edukama tootmismeeskonna poole.

Vaata rohkem

Tisler