Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306891

TIIMIJUHT

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tiimijuhi peamised ülesanded:

- Vastutus tarnete eest (tellimine, ettevalmistus, järelevalve, dokumentatsiooni korrashoid ja arvete koostamine);
- Tiimi töö optimeerimine (efektiivsus ja kvaliteet) ning järeltoimingud (e.g. sooritusnäitajad);
- Tiimi töökoha, seadmepargi & tööriistade korrashoiu tagamine;
- Tehniline tugi/ tehnikutele toe võimaldamine;
- Tiimi müügitegevuse toetamine (pakkumused, hinnaarvestus, lepingud);
- Arvete esitamine;
- Tiimi tulude ja kulude ning sooritusnäitajate arvestus (eesmärkide püstitamine, järeltoimingud, muudatused);
- Müügitugi üksusele (nt pakkumused/hinnakalkulatsioonid);
- Igapäevane/iganädalane ressursijuhtimine & järeltoimingud (nt töötundide ja kuluarvestus, utiliseerimine, pädevused);
- Töö- & keskkonnaohutuse tagamine;
- Igapäevane personalijuhtimine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on
- Insener-tehnilise eelneva töökogemusega ja erialase koolitusega (elektriautomaatika- ja/või mehaanikaalane);
- Eelnev töökogemus keemiatööstusest; toiduainetetööstusest või metallitööstusest tuleb kasuks;
- valdab inglise keelt lisaks eesti keelele.

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd ja suurepäraseid kolleege
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#306891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
6. mai 2013

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Meie kliendiks on ettevõte, kes tegutseb tööstusettevõtete protsesside korrashoiu- ja käitusteenusepakkujana. Peamiselt pakutakes nö tööstus-teenuste kohandatud lahendusi tagamaks ettevõtetele töökindlus.
OTSIME OMA KLIENDI ETTEVÕTTESSE TIIMIJUHTI

Vaata rohkem

TIIMIJUHT