Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692840

TIG keevitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostude keevitamine TIG-protsessiga (141-Argoonkeevitus).

Keevitustööde ettevalmistus, järeltöötlus ja kontroll.

Sobivatele kandidaatidele teostame proovitöö.

Ootused kandidaadile

Tehniline taip
Tehniliste jooniste lugemise oskus

Töökogemus TIG protsessiga keevitamisel

Ettevõte pakub

Kaasaegset tootmiskeskkonda
Sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või tervisekindlustust.

Lisainfo

Töötamine toimub vahetustes E - R: 6:00 - 14:30; 14:30 - 23:00
Töö asukoht Kodara tn.7 Pärnu

Tööpakkumise number
#692840