2023-08-23 14:48:55

TIG ja MIG keevitaja Kuortanesse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega MIG ja TIG keevitajaid Soome Kuortane linna, mis asub 360 km Helsinkist. Keevitaja tööülesandeks on alumiiniumist ja roostevabast
terasest mahutite valmistamine tsisternautode tootmises. Varasem kogemus surveanumate keevitamise alal tuleb kasuks. Lisainfo linna kohta
www.kuortane.fi
Töö toimub kahes vahetuses ajavahemikul 06.00 - 22.00.

Töötulemusi kontrollitakse röntgeniga.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja jooniste lugemise oskus
  • Hea soome keele oskus
  • MIG ja TIG keevituse oskus, alumiinium ja roostevaba metall
  • Eelnev keevitustööde kogemus vähemalt 3 aastat
  • Kehtivad tööohutuse ja tuletöö kaardid
  • EU-pass
  • Ettevõte pakub

  • Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
  • Ametlikku lepingut Soome firmaga
  • Kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule
  • Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid
  • Aitame elamispinna hankimisel, kulud u 300 eur/kuus.
  • Lisainfo

    Enne CV saatmist palun veenduge et teie töökogemus on CV-s korralikult lahti kirjutatud. Üherealised CV-d ei ole kandideerimisel edukad. Ilma soome keele
    oskuseta ei ole mõtet kandideerida.