TIG (141) KEEVITAJA
Tööpakkumise number #811380

9
AS LTH-Baas
Euroopa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

LTH-Baas on alustamas uut ja unikaalset laevaehitusprojekti Euroopas ning ootab meeskonnaga ühinema tegusaid keevitajaid, kelle peamiseks tööülesandeks on keevitustööde teostamine sõjalaevatehases (varasem töökogemus laevaehituses on boonuseks).

Ootused kandidaadile

Otsime Sind, kes Sa oled …

  • keevituskogemustega omaala spetsialist
  • omandanud keevituse kutsetunnistuse ja/või omad kehtivaid sertifikaate (TIG (141); Bureau Veritas; DNV; Lloyd’s Register)
  • hea analüüsi- ja planeerimisoskusega
  • tehniliste jooniste ja skeemide lugemisoskusega
  • valmis töötama/elama välismaal
  • Euroopa Liidu kodanik
  • hea stressitaluvusega ning kiire ümberlülituja erinevate olukordade vahel

Majutuse, transpordi, dokumentatsiooni vormistamise, sotsiaalse garantii, tööriiete ning muu tööks vajaliku pärast ei pea Sa muretsema – see on meie poolt! Sinuga sõlmitakse seadustega kooskõlas tähtajatu tööleping!

Töö toimub esmaspäevast reedeni.
Töötasu on tunnipõhine – alates 13€/h neto

Konkurss lõppeb sobivate kandidaatide leidmisel, seega ära oota kandideerimisega! Viimasesse kandideerimisvooru pääsenutel tuleb valmis olla taustauuringuks.

Küsi lisateavet telefonil 5058184

CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#811380

Info

Asukoht:
Euroopa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
5. september 2022
TIG (141) KEEVITAJA TIG (141) KEEVITAJA

AS LTH-Baas

CVKeskus.ee klient AS LTH-Baas on maailma laevaehitusturul tegutsev jätkusuutlik laevaehitus ja -remondiettevõte, kus töötab kokku circa 500 inimest. Ettevõte põhineb Eesti kapitalil ning tegutseb aastast 1934. Rohkem infot: www.lth-baas.com

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KEEVITAJA ESTEMPLOY OÜ
Alates 16 €/tunnis
KEEVITAJA ESTEMPLOY OÜ • Soome
Soome
KEEVITAJA - LUKKSEPP/KOOSTAJA Estofingroup oü
KEEVITAJA - LUKKSEPP/KOOSTAJA Estofingroup oü • Soome
Soome
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine FITTER WITH TIG-WELDING EXPERIENCE Sveis Fjord AS
24 - 26 €/tunnis
Veebipõhine värbamine
FITTER WITH TIG-WELDING EXPERIENCE Sveis Fjord AS • Norra
Norra
Підходить і для українців
Veebipõhine värbamine KEEVITAJA/KOOSTAJA/LUKKSEPP Emersons OÜ
4000 - 5000 €/kuus
5 päeva jäänud
KEEVITAJA/KOOSTAJA/LUKKSEPP Emersons OÜ • Soome
Soome
Veebipõhine värbamine СВАРЩИКИ TIG, MMA, СЛЕСАРИ DKFG GROUP OÜ
3000 - 3200 €/kuus
СВАРЩИКИ TIG, MMA, СЛЕСАРИ DKFG GROUP OÜ • Rootsi
Rootsi
Vaatan kõiki