Värsked tööpakkumised

Testitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500443

Tööpakkumise number

500443

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on tehniliselt toetada kõiki toodetega seotud testimisfunktsioone tehases, tagamaks tootmise sujuvus ja ning testiseadmete hea töökvaliteet.
Igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Testiseadmete ennetava hoolduse teostamine vastavalt hooldusprogrammi töökäskudele;
  • Testiseadmete tööprotsessi kontrollrutiinide teostamine;
  • Testiseadmete ja masinate remont ning hooldus;
  • Tootmispersonali abistamine testiseadmete kasutamisel.

Nõudmised kandidaadile

 Sobival kandidaadil on:

  • Tehniline kesk(-eri) haridus või selle lõppjärgus omandamine;
  • Tööülesannete täitmiseks vajalikud elektroonika-alased teadmised ning soov nende pidevaks täiendamiseks;
  • Arvuti kasutamise oskus töö edukaks teostamiseks vajalikul tasemel;
  • Eesti ja inglise keele oskus;
  • Koostöövalmidus ja püsivus ülesannete lahendamisel
  • Valmisolek vahetustega tööks.

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises organisatsioonis, häid arenemisvõimalusi ja head töökeskkonda.

Lisainfo

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris, Valdmäe tee 5. Kohale saab linnaliini bussiga nr. 18 ja 27.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2017

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler ja Ford. Töötame ISO/TS16949:2002, ISO14000:2005 nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 4000 inimest. Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge.com.