2023-08-23 14:48:55

Testija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime testijat, kes kataks kõikide rakenduste testimisvajadused (funktsio-naalsus, koormus) ning abistaks testimisel ka lõpphaldajaid/kasutajaid.

Arendusmeeskonnas on põhitehnoloogiatena kasutusel Java (15+), PostgreSQL, Linux, Docker, HTML5 ja X-tee. Ehitame mikroteenuste stiilis paindlikku platvormi, mida riistvaraliselt toetab võimekas teadusarvutuste keskus. Samuti arendame esimesi tarkvaralisi geeniandmete teste.

Ootused kandidaadile

Meie ootused kandidaadile:

  • eelpool nimetatud tehnoloogiate tundmine;
  • loodava tarkvara testimise korraldamine nii TÜ-s kui rakenduste edasise haldaja juures;
  • testplaanide koostamine, testimistulemuste vormistamine;
  • testide läbiviimine;
  • nõutav eelnev põhjalik testimiskogemus;
  • kasuks tuleb Cypress, Postman kasutamise kogemus;
  • julgus pakkuda omalt poolt ideid ja lahendusi;
  • ettepanekute tegemine tarkvara lähtekoodi heale vormistusele ja testitavusele;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas, hea kirjalik inglise keele oskus;
  • kõrgharidus ja vähemalt 2-aastane töökogemus.

Ettevõte pakub

Väärtustame oma inimesi:

  • meil on paindlik tööaeg ja sõbralik töökeskkond Tartu Ülikooli uues Delta hoones;
  • Sind ootab huvitav kokkupuude ja sisseelamine geeniteaduse valdkonda;
  • toetame enesearengut mitmekülgsete koolitusprogrammidega;
  • toetame sportlikku eluviisi.