Värsked tööpakkumised

Testija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608554

Tööpakkumise number

608554

Töö kirjeldus

Quretec on Tartus tegutsev tarkvaraarenduse ja andmehalduse teenuseid pakkuv ettevõte. Qureteci klientideks on muu hulgas mitmed suured Eesti riigiasutused ja ettevõtted, näiteks Maanteeamet, Sotsiaalministeerium, Elering, Riigi Infosüsteemide Keskus. Meie arendatud tarkvara on kasutusel paljudes tervisevaldkonna andmekogudes ja kliinilistes uuringutes.

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda tarkvara testijat.

Nõudmised kandidaadile

* kõrgharidus või selle omandamine, soovitavalt IT valdkonnas
* programmeerimise oskus
* teadmised andmebaasidest
* teadmised tarkvaraarenduse metoodikatest
* tehniline taip ja analüüsivõime
* iseseisvus ja õppimisvõime

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd
* head töökeskkonda ja sõbralikke töökaaslasi
* arenguvõimalusi (näiteks ISTQB sertifikaadi omandamine)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. august 2019
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2019

Innovaatiline tarkvaraarendusega tegelev ettevõte. Põhitooteks on Qure Data Management andmehaldusplatvorm, millega saab luua lühikese ajaga andmebaase mitmesuguste andmekogumis rakenduste tarbeks.