Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695557

Testiinsener

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  Tagad, et testimisseadmed ja programmid oleks töökorras.

Korraldad ja juhendad testimis- seadmete hooldust ja tehnilist teenindust.

Analüüsid testimisseadmete ja testitavate toodete vigu ning teed sellest tulenevaid
parendus-ettepanekuid.

Tellid varuosi ning eritarvikuid vastavalt vajadusele.

Suhtled klientidega.

Haldad ja koostad testritega seotud dokumentatsiooni

Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus.

Programmeerimise kogemus ja oskus.

Hea tehniline arusaam elektroonikatoodete spetsifikatsioonist ja dokumentatsioonist.

Elektroonikaskeemide lugemise oskus.

Süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja kiire õppimisvõime.

Iseseisev probleemilahenduse oskus.

Hea eesti ja inglise keele oskus

Töökeskkond on modernne ja ergonoomiline – puhas, vaikne, valgusküllane.

Maitsvat ja soodsat toitlustamist ettevõtte poolt toetatud sööklas.

Meil on palju väljakutseid ning maailma parimad kolleegid, kes toetavad ja aitavad.

Töö toimub rahvusvahelises keskkonnas ning koosneb suures osas suhtlemisest, mitmesugustest
rahvustest, kultuuridest ja mitmekülgse kogemustepagasiga inimestest.

Töökeskkond pakub ohtralt suurepäraseid võimalusi eri-alaseks eneseharimiseks ja arenguks
(koolitused, karjäär) ning kolleegidelt õppimiseks ning erinevaid lisahüvesid (sh väärtustame
tervist ja sporti).

Tööpakkumise number
#695557

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021

Enics Eesti AS (asub Elvas) kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi –
üks suurimaid tööstuselektroonika allhanketootjaid maailmas.
Rohkem lugemist www.enics.com

Vaata rohkem