Värsked tööpakkumised

Test automation specialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430156

Tööpakkumise number

430156

Firma nimi peidetud Test automation specialist

Töö kirjeldus

Sa ühined meie testide automatiseerimise meeskonnaga ja hakkad arendama automatiseeritud funktsionaal- ja integratsiooni teste android, iOS ja veebi platvormidele. Meeskonna liikmena täidad sa tarkvara automatiseerimise alaseid tööülesandeid erinevates projektides.

Pikem eesmärk on üles ehitada tugev testi arendajate ja automatiseerijate meeskond, kes on võimeline iseseisvalt elluviima meie ja meie klientide testide automatiseerimise vajadusi.

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt 1 aasta töökogemust IT valdkonnas tarkvara testide automatiseerimisega ja/või tarkvara arendusega seotud ametikohadel
- Oskus töötada meeskonnas
- Praktiline kogemus vähemalt mõnega järgnevatest raamistikest/tööriistadest:
- Veeb: Selenium, Jasmine, Protractor, Mocha
- Mobiil: Appium, Espresso, Robotium, UI Automator
- Üldine: Java, Junit, Cucumber, Selenium Grid

Kasuks tuleb

- Teadmised mobiilsete platvormide tarkvara testimisest
- Teadmised performance testimisest
- Teadmised turvatestimisest

Ettevõte pakub

- Motiveerivat tasu
- Põnevaid väljakutseid
- Mõnusat töökollektiivi
- Erinevaid arenguvõimalusi
- Koolitusi (siseseid ja väliseid)

Lisainfo

CV võib saata ka otse emaili aadressile: hr[at]fob-solutions.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

FOB Solutions OÜ on 2013 aastal loodud Tarkvara arenduse ja kvaliteedikontrolli teenuseid ja lahendusi pakkuv ettevõte.
Eelkõige oleme keskendunud mobiilsetele platvormidele (Android, IOS, WP), kuid tegeleme ka veebipõhiste lahendustega. Pakume meie teadmiste rakendamist nii teenuste (kvaliteedikontroll, arendusteenused), kui ka täislahenduste (rakendused, rakendusserverid, E2E lahendused) näol. Meie teenuste läbivaks põhimõtteks on kvaliteet ja kasutajasõbralikkus.
Enamus tarkvara alastest teenustest ekspordime Lääne-­Euroopasse ja Põhja-Ameerikasse. Pisut panustame ka kohalikule turule.