Värsked tööpakkumised

Tervishoiuteenuse konsultant , norra keel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368152

Tööpakkumise number

368152

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine e-maili teel
- Teha kindlaks kliendi meditsiiniline probleem ja edastada email/ pöördumine õigesse osakonda.
- Anda kliendile tagasisidet ja informatsiooni meili või sms'i teel

Nõudmised kandidaadile

- kasuks tuleb vähemalt 1 aastane töökogemus meditsiini valdkonnas
- väga hea norra keele oskus

- Meeldivat ja sõbralikku inglise/norra-rootsi keelset töökeskkonda
-Töötasu üle Eesti keskmise
-Paindlikku tööaega: võimalust töötada täis- või osalise ajaga
-Väljaõpet enne töö algust toodete ja süsteemide osas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2015

Runway International OÜ on pidevalt kasvav rahvusvaheline kõnekeskus, mille kontorid asuvad nii Eestis, Lätis, Leedus, Norras, Ukrainas kui ka Hispaanias.
Pakume erinevaid kommunikatsiooniteenuseid ettevõtetele üle kogu maailma. Tagame kiire, täpse ning professionaalse teeninduse. Oleme endale võitnud lojaalseid kliente nii tehnoloogia-, finants- kui ka turismisektoris. Meie koostööpartneriteks on tuntud brändid nagu näiteks Norwegian Air ja Samsung.