Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327567

Termotöötleja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodete termilise töötlemise* protsessi läbiviimine vastavalt tehnoloogilisele juhendile
- töökäigus kasutuses olevate seadmete puhtuse tagamine

* Termilise töötlemise protsess hõlmab tooteraamide kaalumist, registeerimist, toodete raamidele asetamist, töötlusprogrammide seadmist, toodete kaalumist jm.

Ootused kandidaadile

- tahe tööd teha
- kohusetundlik ja korrektne töösse suhtumine
- hea tervislik seisund
- valmisolek töötamiseks vahetustes

Varasem sarnase töö kogemus tuleb kandideerimisel kasuks!

Ettevõte pakub

- mõistlikku töötasu
- tööalast väljaõpet
- omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Ametikoht allub tootmise meistrile.

Töö toimub vahetustes, graafiku alusel. Töövahetuste algused 06.00 ja 12.00.

Tööpakkumise number
#327567

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2013

ATRIA EESTI AS on Põhjamaade toiduainetööstuse kontserni Atria Plc. kuuluv lihatööstus Eestis, mis hõlmab täielikku tootmisahelat seakasvatusest valmistoodete müügini. Ettevõtte kaubamärgid Wõro, Maks & Moorits ning VK on esindatud enamikes Eesti toidupoodides. Atria Eesti kasutab oma toodetes eestimaist toorainet, mis pärineb Atria enda seafarmidest Lõuna-Eestis ja Läänemaal. Meie tootmisüksused asuvad Valgas ja Vastse-Kuustes, kus töötab kokku üle 300 oma ala asjatundja.

Vaata rohkem