Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641595

Terminalitöötaja/laomees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

merekonteinerite tühjakslaadimine käsitisi ja kasutades vastukaalutõstukit;
kaupade peale- ja mahalaadimine veokitesse kasutades aluseteisaldajat ja vastukaalutõstukit;
kaupade komplekteerimine;
laos ruumi tegemine;

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus vähemalt arusaamise tasandil;
kohusetundlikkus ja täpsus;
kiirus kaupade komplekteerimisel;
initsiatiivikus ja iseseisvus;
soovitavalt vastukaalutõstuki juhtimise kogemus;
töö on sobiv meesterahvale;

Ettevõte pakub

tööd edukas ja arenevas ettevõttes;
kaasaegseid töötingimusi;
meeleolukaid ühisüritusi;
töö toimub E.- N. 10.00-19.00; R. 8.00-17.00
(öövahetusi ei ole, nädalavahetused on vabad);
meie juurde on võimalik tööle tulla ühistranspordiga bussid 15 ja 7;
heale töötajale makstakse korralikku palka;
tõstukijuhi kursused ja load ettevõtte kulul:
võtame ühendust ainult meile sobivate kandidaatidega;

Lisainfo

Vastame ainult meile sobivatele kandidaatidele.

Tööpakkumise number
#641595

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

Tööpakkuja on 1994 a. loodud eesti erakapitalil baseeruv Tallinnas Lasnamäe Linnaosas laologistikateenuseid pakkuv ettevõte. Pakume nii tolli-,aktsiisi- kui tavalao teenuseid. Meie eesmärgiks on personaalne lähenemine iga kliendi vajadustele läbi professionaalse ja sõbraliku meeskonna ning logistiliselt soodsa asukoha. Meie klientideks on ettevõtted nii Eestist kui Skandinaaviast

Vaata rohkem