Värsked tööpakkumised

Terminalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360327

Tööpakkumise number

360327

Töö kirjeldus

Kaubaekspress OÜ otsib oma Tallinna esindusse terminalitöötajat, kelle põhiülesanneteks on:
- > Kaupade, materjalide, toodete vastuvõtmine, paigutamine ning kaupade ja saadetiste komplekteerimine ja väljastamine, koormate peale- ja mahalaadimine.
- > Vajalike dokumentide täitmine, vastavuse kontroll.
- > Arvestuse pidamine laos olevate kaupade, materjalide, toodete üle.
- > Inventuuride läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

- > Täpne, tähelepanelik, korrektne ja hea meeskonnatöötaja.
- > Kasuks tuleb tõstukiga töötamise kogemus ning tõstukijuhi load (ei ole eeldus), füüsiline vastupidavus.
- > Valmidus vastavalt vajadusele ja kokkuleppel ka lisatasu eest nädalavahetustel töötama.

Ettevõte pakub

- > Vaheldusrikast ja huvitavat meeskonnatööd;
- > Stabiilset ja püsivat töösuhet;
- > Konkurentsivõimelist palgasüsteemi (töötasu+boonus+sõidukompensatsioon).
- > Lisaraha teenimise võimalust nädalavahetustel (vastavalt klientide vajadustele).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 700 kuni 900 EUR kuus

OÜ Kaubaekspress on Eesti vanim siseekspediitor, firma asutati 1993.a.
Meie põhitegevusalaks on väikesaadetiste, täis- ja osakoormate vedu Eesti piires uksest ukseni. Lisaks pakume ladustamisteenust koos teiste laoteenustega.