Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436090

Terminali kaubakäsitleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • saadetiste jaotus ja komplekteerimine vastavalt veosuundadele
  • info sisestamine arvutis

Ootused kandidaadile

  • Positiivne eluhoiak , hea füüsiline vorm, hea eesti keele oskus, valmisolek ka öiseks tööks

Vahetustega tööd ( 08.00-20.00 ; 20.00-08.00) kaasaegses logistikakeskuses
Tasuta transporti tööle ja tagasi

Lisainfo

  • Tööaeg ( 20.00 - 08.00 ja/või 08.00-20.00 ) )

Töö sobib aktiivsetele noormeestele vanuses üle 18 eluaasta.

Tööpakkumise number
#436090

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4.2 - 5.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. august 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem