2023-08-23 14:48:55

Terastoodete Baltikumi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Alates 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meie klient on rahvusvaheline suurettevõte, kes tegutseb terasetootmise ja hulgimüügi valdkonnas.

Otsime Baltikumi müügijuhti kelle tööks on olemasolevate kliendisuhete arendamine, uute koostööpartnerite leidmine ning Baltikumi müügi positiivse arengu tagamine.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui sul on:

- varasem müügitöö kogemus metallitööstuse ja/või terase hulgimüügi valdkonnast

- suhtled vabalt Eesti ja Inglise keeles, Soome keele oskus on lisaeelis

- sulle sobib iseseisev töö, kuna Eestis kohalikku üksust veel ei ole loodud

Ettevõte pakub

Pakume:

- Alustada kohaliku regionaalse üksuse loomisega

- Rahvusvahelise osrganisatsiooni tuge

- Iseseisvust oma töös, arvestades korporatiivsete standarditega

- Liituda ettevõttega, mis kuulub antud valdkonnas tegutseva 10 maailma juhtiva ettevõtte hulka

Täiendav info telefonil 5088852 või e-mailil: vaino.talli (ät) astrastar.ee