Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715354

TERASPROFIILUSTE TOOTEHALDUR

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • põhitoodete ja sõlmede jooniste ning juhendite tagamine müügi-, tootmis- ja teenuse osakondadele

  • toodete, protsesside ja tehnoloogiate arendamine, sertifikaatide haldamine

  • toote struktuuride haldamine ERP ja eritarkvara keskkonnas

  • erilahendusega toodete hinnastamise, tootmise ja sertifitseerimise küsimuste lahendamine

  • ettevõttesiseste tootepõhiste koolituste läbiviimine

  • osalemine reklamatsioonide käsitluses ja lahenduste leidmises

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus ehitus-, masinaehitus-, tootmis- või arendusinseneri ametikohal

  • kõrgharidus inseneri erialal

  • oled oma töös iseseisev, kohusetundlik ning oled eesmärgile pühendunud

  • heal tasemel eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu, sporditoetust

  • kohapealset väljaõpet ja koolitusi

  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet

  • kaasaegseid ja kvaliteetseid töötingimusi

    Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011 CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#715354

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2021
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2021

CV Keskuse kliendiks on aastal 2010 asutatud ja kiiresti arenev terasest avatäiteid tootev ettevõte Doordec OÜ. Ettevõte tegutseb 2017 aastal valminud ja uuendatud tootmisseadmetega sisustatud tootmishoones, kus töötab kokku üle 50 inimese. Ettevõte ekspordib 50% oma toodangust. Rohkem infot leiad aadressilt www.doordec.ee.

Vaata rohkem