Värsked tööpakkumised

Terapeut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233080

Tööpakkumise number

233080

Töö kirjeldus

Terapeudi ülesandeks on salendavate ja trimmivate näo-ja kehaprotseduuride teostamine Ultratone seadmetega, klientide professionaalne nõustamine ning Algoane sarja näo-ja kehahooldustoodete müük.

Nõudmised kandidaadile

• Positiivsus, iseseisvus.
• Omandatud tervishoiu-või meditsiinialane haridus (füsioteraapia, õendus, kosmetoloogia vms),
• Kasuks tuleb varasem töökogemus iluvaldkonnas/ klienditeeninduses.
• Eesti, vene ning inglise keele oskus kõnes (kasuks tuleb soome keele oskus).
• Hoolitsetud välimus.
• Kohusetundlikkus, korrektsus.

Ettevõte pakub

Põhjalikku väljaõpet.
Erialast enesetäiendamisvõimalust.
Sõbralikku töökeskkonda.
Ettevõttes kehtivaid soodustusi.
Palka vastavalt töötulemustele.
Püsivat töösuhet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2011
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2011

Hubases Ultratone salongis pakume väga laia ning mitmekülgset valikut erinevaid hoolduseid nii naistele kui meestele maailma mainekaimate Ultratone elektroteraapia seadmetega. Rikkalikus valikus on tselluliidiravi, lokaalne salenemine, lõtvunud naha trimmimine, intensiivne lihastreening, mittekirurgiline facelift, näoovaali korrigeerimine, kortsude silumine, särava näonaha taastamine, armiravi jpms. Protseduure viivad läbi erialaselt diplomeeritud ja kogenud terapeudid, kes on saanud põhjaliku väljaõppe uusima tehnoloogia kasutamiseks. Eestis on võimalik nautida Ultratone protseduure alates 2006. aastast.