Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672280

TELLINGUTE PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tellingute paigaldamine ja demonteerimine objektidel;

  • tellingud komplekteerimine laos;

  • muud montaaži- ja demontaažitööd vastavalt vajadusele.

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem kõrgustes töötamise kogemus ehitusvaldkonnas, kasuks tuleb kui omad tellingute paigaldamise kogemust;

  • Sul on B-kategooria autojuhiload, kasuks tuleb kui omad lisaks ka C-kategooria sõiduki lube ja sõidukogemust;

  • oled hea tehnilise taibuga, kohusetundlik, täpne ja aus;

  • oled heas füüsilises vormis;

  • valdad eesti keelt suhtlemistasandil.

  • töötasu 1600 €/kuus (bruto), millele lisandub tulemustasu;
  • stabiilset tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • igakülgset tuge töösse sisseelamisel ja õigete töövõtete omandamisel;
  • kaasaegseid töövahendeid ja töötingimusi;
  • kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitsevahendeid;
  • sporditoetust ja muid toetusi erinevate perekondlike sündmuste puhul;
  • mõnusat meeskonda ja meeleolukaid ühisüritusi.

Töökoht asub Jüri Tehnopargis, Rae vallas, Lehmja külas, Kütte tee 3. Peamine tööpiirkond on Harjumaa.

Lisainfot tööpakkumise kohta annab tellingute projektijuht Madis Toomsalu telefonil +372 56 248 100.

Külasta Ramirendi karjäärilehte siit: http://tulemeile.ramirent.ee

Tööpakkumise number
#672280

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on sujuv teenindus naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.

Vaata rohkem