Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606260

Tellingupaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist töösuhet tellingute monteerimise,demonteerimise alal Soomes, tööd toimuvad Helsinki,Vantaa,Espoo piires.

Ootused kandidaadile

Töölisel peab olema olemas roheline kaart,tuleks kasuks ka B-katekooria juhiluba ja eelnev töökogemus.
Eesti keele oskus on nõutav.
Võimalik ka väljaõpe kohapeal,

Ettevõte pakub

aastringset tööd.
konkurentsi võimelist palka.
vajalik turvavarustus.
Majutus ettevõtte poolt!

Lisainfo

lisainfo:
Raimo +358405948554
Janek +358466741100

Tööpakkumise number
#606260