Tellimuste koordinaator
Tööpakkumise number #815277

1
Hotel Lembitu OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tellimuste koordinaatorina on Sinu peamisteks ülesanneteks:

  • Hotellide tellimuste vormistamine ja haldamine
  • Lisateenuste müük
  • Tubade saadavuse ja hinna jälgimine
  • Online broneeringute kontroll
  • Grupibroneeringute haldamine
  • Konverentsi- ja toitlustustellimuste vormistamine
  • E-kirjadele ja telefonile vastamine
  • Operatiivne infovahetus teiste hotelli osakondadega
  • Muude ülesannete täitmine vastavalt vajadusele

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat hotellitöö kogemust

  • Oled rõõmsameelne ning hea suhtlemisoskusega

  • Oled oma töös täpne ja osav

  • Suhtled vabalt nii eesti- kui ka inglise keeles

  • Tuled suurepäraselt toime pingelistes olukordades

  • Valmisolek töötada ka nädalavahetuseti

  • Mõnusat töökeskkonda pealinna kõige uuemas ja ilusamas hotellis
  • Põnevust, natuke segadust ja väljakutseid igas sinu tööpäevas
  • Võimalust muuta iga meie külalise päev paremaks
  • Motiveerivaid oma personali soodustusi meie hotellides

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#815277

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Tellimuste koordinaator Tellimuste koordinaator

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
SISSETULEVA TURISMI KOORDINAATOR Dzingel AS
5 p. tagasi
SISSETULEVA TURISMI KOORDINAATOR Dzingel AS • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDUSE SPETSIALIST KÕNEKESKUSESSE Novatours OÜ
5 päeva jäänud
KLIENDITEENINDUSE SPETSIALIST KÕNEKESKUSESSE Novatours OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
KONVERENTSI TEENINDAJA Hotel Lembitu OÜ
1
3 p. tagasi
KONVERENTSI TEENINDAJA Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
ILUJUHI ASSISTENT ULTIMATEBEAUTY OÜ
Kuni 1350 €/kuus
1
3 p. tagasi
ILUJUHI ASSISTENT ULTIMATEBEAUTY OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
TEENINDUSE ASSISTENT Hansab AS
TEENINDUSE ASSISTENT Hansab AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki