Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800557

Tellimuste koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume suurepärast võimalust hakkajale tellimuste koordinaatorile, kelle ülesandeks töövõtjana saab külaliste tellimuste õigeaegne ja korrektne vastuvõtmine, pakkumiste tegemine ja tellimuste kinnitamine.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui:

  • Oled väga hea suhtleja.
  • Hoolid külastajatest ning soovid pakkuda parimat teenindust.
  • Lisaks eesti keelele suhtled vabalt ka inglise keeles (kasuks tuleb soome ja/või vene keele oskus).
  • Sul on analoogse töö kogemus.
  • Sul on varasem kokkupuude hotellis kasutatavate programmidega.

Omalt poolt pakume täistööajaga huvitavat tööd, kindlat töötasu, kaasaegset töökeskkonda, mõnusat motivatsioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#800557

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem